תיקון צמיגים

תיקון צמיגים חשוב לבטיחות נסיעה מקסימלית שכן רבות תאונות הדרכים מתרחשות בשל ליקויי רכב ואחד מהבולטים מביניהם הוא מצב בלתי תקין של צמיגי הרכב. חברת צמיגי טיפ טופ המתמחה בייבוא ג'נטים וצמיגים מעולים מציעה שירותי פנצריה עבור תיקון צמיגים. יצא לכם האוויר מהגלגלים? הצמיג התחיל לזייף? זה הזמן לקפוץ לביקור בטיפ טופ ולקבל שירות טופ של תיקון פנצר.

 

המוטו שלנו: התיקון שלנו – הנוחות והבטיחות שלכם

רבים מהנהגים הישראליים אינם מודעים להנחיות הקשורות בטיפול בצמיגים ולכן נצרף מספר דגשים חשובים: יש לבדוק את רמת האוויר בצמיגים לפני כל נסיעה על מנת להימנע מסכנה ומשיבוש בשגרת הנסיעה. בנוסף, מומלץ לבקר בתחנת דלק אחת למספר שבועות על מנת לנפח את צמיגי הרכב.

הידעתם? גם הצמיגים שלכם אינם חיים לנצח. תוחלת החיים של הצמיג ואף האיכותי ביותר- מוגבלת ולכן אנו ממליצים לפנות מדי תקופה לפנצ'ריה שלנו לצורך החלפת צמיגים.
אלו הנחיות בסיסיות שלפי ניסיון העבר שלנו, עשויות להציל חיים ולכן חשוב מאוד להקפיד עליהן.

 

צמיגי טיפ טופ – פנצ'ריה של מומחים

למרות שהחלפת צמיג נדמית כפעולה פשוטה ביותר, חשוב לדאוג שהיא תתבצע על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בתחום. עובדי חברת צמיגי טיפ טופ, הם בעלי הסמכה לתיקון תקרים ועיסוק בענף הצמיגים מטעם משרד התחבורה. החלפת צמיג מטען החברה כוללת שימת לב למגוון פרטים חשובים ביותר: מידת העומק של חריצי הצמיג, יחס מתאים בין נפח הצמיגים הקדמיים לאחוריים, רמת האטימות של הצמיג לנהיגה על כל סוגי המשטחים ועוד. אין ספק שמערך החלפת צמיגים ברכב דורשת ידע רב, ניסיון, מיומנות וידע מקצועי.

צמיגי טיפ טופ - פנצ'ריה של מומחים

 

האם עדיף לתקן צמיג ישן או להחליפו בחדש?

לפי המלצת מומחי חברת צמיגי טיפ טופ, שימוש בצמיג יקר ואיכותי הוא רכיב משמעותי באיכות נהיגה וברמת הבטיחות שלה, לפיכך הם נוהגים לייעץ לתיקון של צמיג באיכות גבוהה מאשר החלפתו בצמיג חדש באיכות נמוכה. אולם, חשוב להדגיש, החלפת צמיג מומלצת רק אם גילו אינו למעלה מ-2-3 שנים. צמיג שנסע על הכביש מספר שנים מכובד, ייאלץ להיות מוחלף באחר, כאשר יש משמעות גבוהה לטיב הצמיג ואיכותו.

 

הלך לי הצמיג, האם אני צריך להחליף את כל ה-4?

ממש לא, בפנצ'ריה של טיפ טופ תוכלו ליהנות משירות החלפה נקודתי של צמיג בודד בכל מקרה בו הנזק ממוקד. במידה וטיפול בפנצ'ר מחייב החלפה של הצמיג, יומלץ לכם להחליף את הצמיג הנוסף המותקן על הסרן.

 

טיפים למחליף צמיג

מעוניינים לתקן את הפנצ'ר בגלגל? לפני שאתם ניגשים לפנצ'ריה שלנו אנו ממליצים לכם לבדוק מספר נתונים:

תיקון צמיגים במחירים אטרקטיביים

חברת צמיגי טיפ טופ מזמינה אתכם לבצע סקר שוק מקיף ולגלות שהיא מציעה את השירות הטוב ביותר במחירים משתלמים במיוחד. נציין, כי החברה רואה שליחות ומטרה בתיקון צמיגים ללקוחותיה ולכן תוכלו ליהנות משירות ברמה גבוהה בעלות נמוכה.


איפה נמצאת הפנצריה של צמיגי טיפ טופ?

תוכלו ליהנות משירות תיקון צמיגים, החלפת צמיגים ועוד מגוון שירותים מקצועיים לרכב בסניפי החברה בתל אביב או בראשון לציון. לפניכם הכתובת המדויקת, לגזור ולשמור:
טיפ טופ תל אביב: רחוב התחייה 22, טיפ טופ ראשון לציון: רחוב משה שרת 6.


צמיגי טיפ טופ – לא רק תיקון צמיגים

חברה צמיגי טיפ טופ מתמחה בענף הג'נטים והצמיגים ומייבאת סחורה של מותגים נחשבים ברחבי העולם. החברה מחזיקה במלאי של למעלה מאלף דגמים כשהיא מתאימה לכל לקוח באופן אישי את הציוד הנכון עבור רכבו. בנוסף מציעה החברה שירות כיוון פרונט לצורך נסיעה בטוחה יותר, איכותית ומייצרת פחות מזהמים.


תיקון צמיגים: למה בוחרים הלקוחות שוב ושוב בטיפ טופ?

חברת טיפ טופ רואה ערך במתן שירות מושלם ללקוחותיה מזה 50 שנה. טיפ טופ מעסיקה צוות עובדים מסור ואדיב המציע יחס חם ואישי לכל לקוח וייעוץ מקצועי. אנחנו בטיפ טופ מבינים, שהפנצר יכול לגרום למיטב האופטמיים להוריד את החיוך, ולכן, הצוות שלנו תמיד יפגוש אתכם בחיוך גדול!
מה שמפתיע הוא המחיר האטרקטיבי של שירותי טיפ טופ שאינו עומד בקנה אחד עם איכות העבודה. לקוחות החברה חוזרים פעם אחר פעם על מנת לקבל את העבודה הטובה ביותר במחיר הנמוך ביותר. זקוקים לתיקון צמיגים או להחלפת צמיג/ג'נט? חברת צמיגי טיפ טופ תשמח להעניק לכם שירות מושלם במינימום זמן ומחיר כדי שתוכלו ליהנות מנסיעה נוחה ובטוחה.

טיפטופ

רוצה פרטים נוספים?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חברת צמיגי טיפ טופ מתמחה בייבוא ג'נטים וצמיגים של החברות והמותגים המובילים ממדינות רבות בעולם. בנוסף, מגישה החברה שירות החלפת צמיגים, תיקון צמיגים וכיוון פרונט. על צוות עובדי החברה נמנים אנשי מקצוע מוסמכים לעבודה בתחום הג'נטים, הצמיגים והרכב על ידי משרד התחבורה. לצמיגי טיפ טופ תצוגת ענק של למעלה מ-1000 ג'נטים ומאות צמיגים במטרה לתת לכל לקוח את המענה המדויק עבורו.

עקבו אחרינו
פתח את הצ׳אט
צריך עזרה? 💬
היי 👋
איך אנחנו יכולים לעזור?