אודות

היי, אנחנו טיפ טופ, על הכביש כבר מ-1972, בחישוב מהיר – למעלה מ-50 שנה. צמיגי טיפ טופ תל אביב מובילים את ענף הצמיגים והג'נטים בייבוא סחורה איכותית מהחברות הגדולות בעולם לשיווק צמיגים וג'נטים. אנחנו מתמחים בייעוץ ובהזמנת ג'נטים בהזמנה אישית. צוות החברה מורכב מחבר'ה אדיבים מאוד בעלי הסמכה בענף זה ממשרד התחבורה ואם תרצו, זה לא הכל: במקום, פנצ'ריה מקצועית לתיקון תקרים ולהחלפת כל סוגי הצמיגים והג'נטים. טיפ טופ – סעו על זה.

50 שנה שעושות את ההבדל

אנחנו בצמיגי טיפ טופ כבר נמנים על הדור השלישי של מייסדי החברה. מאז שאנחנו מכירים את עצמנו אנחנו נושמים צמיגים, מבדילים בין ג'נטים ומנפחים גלגלים מפונצ'רים. ההתמחות שלנו היא בהתאמת סוג הג'אנט או הצמיג המושלם לכל רכב כשהכיף הכי גדול הוא לתת מענה לעוד לקוח שמחייך כל הדרך הביתה.

המבחר רבותיי, המבחר

טיפ טופ תל אביב מחזיקה בתצוגה של למעלה מ-1,000 דגמים, אתם קוראים נכון. החברה מציעה ג'נטים מקוריים לכל סוגי הרכבים ומאפשרת התאמה אישית של ג'נט לכל רכב.

מדוע חשוב להתאים את הג'נטים באופן אישי?

נציין כי ג'נטים הם לחלוטין לא רק פונקציה של פריט אסתטי לרכב, יש להם השפעה משמעותית על איכות הנסיעה, על יציבות הרכב ועל חווית הנהיגה.
למעשה ג'נטים מהווים את שלד הגלגלים ומשכך, הם נחשבים לאחד מרכיבי הרכב החשובים ביותר. באמצעות התאמת ג'נטים באופן אישי, ניתן לדאוג לנסיעה מושלמת לצד נראות רכב בסטייל גבוה.

טיפ טופ תל אביב לשירותכם

צוות עובדי צמיגי טיפ טופ המוסמכים לעבודה בענף הג'נטים והצמיגים מטען משרד התחבורה כאן כדי לתת לכם שירות מושלם הכולל יחס אישי, התאמה מקצועית וייעוץ של המומחים בתחום.
אנחנו מאמינים שמגיע לכם כלקוחות לקבל את הטופ, וכחברה שמכבדת את שמה וערכיה, אנחנו גם עושים את זה. יודעים מה, למה שתאמינו לנו?! שאלו את מי שכבר ניסה.

כל סוגי הצמיגים

אנחנו מייבאים את כל סוגי הצמיגים מהחברות המובילות בעולם. למעשה, קיימים סיכויים קטנים מאוד שתגיעו לכאן ולא תמצאו את הצמיג המושלם עבורכם. בכל מקרה, אנחנו נעשה הכל כדי שתתגלגלו מכאן על צמיגים באיכות הגבוהה ביותר.

כל חברות הג'נטים

רציתם שמות? קיבלתם! ניתן להזמין דרכנו חישוקי ג'נטים שבכל הדגמים של כל סוגי החברות: rays, rizo, pdwi, adv1, koing, oz, bbs ועוד.
אנו נשיג לכם את הטוב ביותר, זו האג'נדה שלנו ולשם אנחנו חותרים תמיד.

כיוון פרונט

כיוון פרונט או בשמו הנוסף: "כיוון זוויות סרנים" הינו טיפול שגרתי לתחזוקת רכב שמטרתו לכוון את זווית המפגש של הרכב עם הכביש כפי שקבע היצרן. בכל רכב קיימות מספר זוויות אותן אנו מכוונים:

כיוון פרונט הינו פעולה החשובה לבטיחות נסיעה וכן להארכת חיי הצמיגים כך שלא יישחקו עם השנים בשל זוויות בלתי מדויקות של הגלגלים. בנוסף, כיוון פרונט משפיע על איכות הנסיעה וכן על צריכת דלק נמוכה יותר שתוביל להשפעה חיובית על איכות הסביבה.

אנו מבצעים כיוון פרונט באופן מקצועי ביותר על ידי אנשי צוות מוסמכים ומיומנים ומציגים לקהל לקוחותינו את מצב הרכב לפני הפרונט ולאחריו כשאנחנו מאמינים בשיקוף מלא כחלק מתדמית אמינה שלנו כחברה.
אנחנו ממליצים על ביצוע כיוון פרונט במקרים אלו:

  • כאשר מחליפים את סט הצמיגים
  • במידה ולאחר סיבוב גלגל ההגה אינו חוזר
  • כאשר סוליות הצמיד שחוקות בצורה בלתי אחידה
  • אי מרכוז של גלגל ההגה
  • אחרי תאונה בה השתתף הרכב

הפנצ'רייה שלנו

נשמח לארח אתכם לתיקון הגלגל שהתפנצ'ר. מומחי תיקון התקרים שלנו בחברה יותר מישמחו להעניק לכם שירות מושלם ולדאוג להכניס לכם אוויר בגלגלים. המהירות היא הצד החזק שלנו. אנחנו יודעים שאתם ממהרים מאוד והדבר האחרון שתכננתם הוא להיתקע עם פנצ'ר בגלגל, החב'רה שלנו, שמסוכלים לתקן צמיגים גם מתוך שינה, יעניקו לגלגל שלכם טיפול זריז ויחזירו אותו לחיים. זהו, התקלה מאחוריכם.

המחירון שלנו

תאמינו או לא, אבל הוותק, המקצועיות והשירות המשולם לא גורמים לנו להפקיע מחירים. להפך, יש לנו עניין לתת לכם שירות ללא פשרות במחירים אטרקטיביים. מוזמנים לבוא ולקבל הצעת מחיר משתלמת באמת.

מומחיות בצמיגי ספורט

צוות החברה מתמחה בכל הקשור בצמיגי ספורט. יש לכם שאלה? מחפשים צמיג ספורט ספציפי? נשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי ולספק לכם את הצמיג המושלם לנסיעה במכונית הספורט שלכם.

צמיגי טיפ טופ – ממציאים את הגלגל מחדש

אנחנו כאן כדי לתת לכם שירות מושלם בכל הקשור לגלגל הרכב שלכם: צמיגים, ג'נטים, כיוון פרונט ותיקון פנצ'רים. אנחנו מאמינים בשירות עשר לצד מחירים אטרקטיביים עבור לקוחותינו. בנוסף, אנחנו אמונים על מקצועיות וטיפול בכל סוגי הצמיגים במהירות גבוהה (50 שנה עושות משהו (: ). אנחנו כאן, כדי לתת לכם את הטוב ביותר בכל הנוגע לנסיעה טובה יותר באמצעות ג'נטים איכותיים, צמיגים של החברות הטובות ביותר ושירות כיוון פרונט אפקטיבי. צמיגי טיפ טופ – מחזירים את הגלגל קדימה.

טיפטופ
טיפטופ

רוצה פרטים נוספים?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חברת צמיגי טיפ טופ מתמחה בייבוא ג'נטים וצמיגים של החברות והמותגים המובילים ממדינות רבות בעולם. בנוסף, מגישה החברה שירות החלפת צמיגים, תיקון צמיגים וכיוון פרונט. על צוות עובדי החברה נמנים אנשי מקצוע מוסמכים לעבודה בתחום הג'נטים, הצמיגים והרכב על ידי משרד התחבורה. לצמיגי טיפ טופ תצוגת ענק של למעלה מ-1000 ג'נטים ומאות צמיגים במטרה לתת לכל לקוח את המענה המדויק עבורו.

עקבו אחרינו
פתח את הצ׳אט
צריך עזרה? 💬
היי 👋
איך אנחנו יכולים לעזור?